Зберегти

|

Формула-1. Ніко Росберг виграв Гран-прі Монако

Сьогодні,26 травня у Монте-Карло на шостому етапі чемпіонату Формули-1 - Гран-прі Монако завершилася гонка.

Переміг німецький гонщик Ніко Росберг з Mercedes,який виграв всі три практики і завоював поул. Для нього ця перемога стала першою в сезоні і другю у кар'єрі після торішнього Гран-прі Китаю. Зазначимо,що тридцять років тому його батько Кеке Росберг також святкував перемогу у Монако.

Другим фінішував чинний триразовий чемпіон світу і лідер нинішнього чемпіонату німецький пілот Red Bull Себастьян Феттель. Трійку призерів замкнув напарник Феттеля австралієць Марк Веббер.

У ході гонки на трасі кілька разів з'являвся автомобіль безпеки,а на 46-му колі гонка була зупинена червоними прапорами. У результаті контакту Макса Чілтона (Marussia) і Пастора Мальдонадо (Williams),останній врізався у захисний бар'єр,який змістився на трасу,частково перегородивши її,і в нього врізався француз Жюль Б'янкі (Marussia). Для ремонту бар'єра довелося вивішувати червоні прапори.

Лідерство в особистому заліку зміцнив Феттель (107 очок). Другий як і раніше Райкконен (86),третій - Алонсо (78).

У Кубку конструкторів продовжує лідирувати команда Red Bull Racing (164). Другу позицію зберегла Scuderia Ferrari (123),третю - Lotus F1 Team (112).