Зберегти


|      

Hyundai розкрила плани на найближчі два роки

Hyundai

Hyundai

План виведення на ринок нових моделей Hyundai на найближчі два роки став відомий англійському виданню Autocar. В рамках нової стратегії південнокорейської компанії багато з існуючих в даний час автомобілів будуть перейменовані.
Формування нового модельного ряду Hyundai почалося з хетчбека i30 і компактної міської мікролітражки i10. Наступним кроком стане поява сімейного седана i40,який буде глибоким рестайлінгом моделі Sonata (NF). Його поява очікується в квітні 2008 року. Потім Hyundai представить наступне покоління Getz,але вже під назвою i20. Серійна версія хетчбека буде показана на автосалоні у Франції восени 2008 року.

Hyundai Coupe (у США Tiburon),який зараз поки що розробляється,отримає назву i40c. За відомостями Autocar його появи в Європі можна очікувати вже в наступному році,англійський журнал не виключає,що європейцям Hyundai може запропонувати ще й машину "простіше" - передньопривідне купе в стилі концепту Veloster.

Створені на одній платформі з легковими моделями мінівени і кросовери отримають до своїх назв по додатковій букві - "v" і "x" відповідно. Прототип компактного мінівена i-Blue,представлений на Франкфуртському автосалоні,в серійній версії може отримати назву i30v.

Модель Tucson стане називатися i30x,а Santa Fe буде перейменована в i50x. Великий седан Hyundai з двигуном V8 (зараз він носить кодову назву BH,а його передсерійний прототип,показаний на початку року,називався Genesis) одержить індекс i60. Його презентація відбудеться 29 грудня 2007 року,а європейські продажі повинні початися тільки в 2009 році,а американські – в 2008.

1 коментарHyundai розкрила плани на найближчі два роки

Напишіть відгук