Зберегти

|

Протистояння найкращих футбольних клубів світу на Першому!

12 грудня Перший Національний покаже матчі клубного чемпіонату світу з футболу,які відбудуться в японському місті Тойота.

Об 11:20 та о 12:15 дивіться перший і другий тайми матчу за п’яте місце турніру між командами "Ульсан" (Південна Корея) та "Санфречче" (Японія).

Матч на Toyota Stadium буде виключно азійським:за п’яте місце – шанс гідно завершити виступи на клубному чемпіонаті світу з футболу – змагатимуться команди з Південної Кореї та Японії.

Корейський футбольний клуб "Ульсан" у чвертьфіналі поступився мексиканському "Монтеррею" з рахунком 1:3. У першому таймі номінальні гості відкрили рахунок на 9-й хвилині,а в другому закріпили свою перевагу до трьох голів. Але суперник до закінчення основного часу забив гол престижу.

У другому чвертьфіналі японський клуб "Санфречче" програв єгипетському "Аль-Ахлі" з рахунком 1:2.

О 13:05 та о 13:55 Перший Національний покаже півфінальний матч клубного чемпіонату світу з футболу між командами "Аль-Ахлі" (Єгипет) та "Корінтіанс" (Бразилія). Переможець цього поєдинку зустрінеться з переможцем пари "Челсі" – "Монтеррей".

Дивіться трансляції усіх матчів клубного чемпіонату світу з футболу тільки на Першому Національному!

Перший Національний – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%. З 2009 р. медіа-показники Першого Національного виросли удвічі середня частка телеканалу – 4,64% за аудиторією 18+ (червень). Генеральний директор – Єгор Бенкендорф.