Зберегти

|

Український гонщик став переможцем «Porsche Carrera Cup»

Гоночна команда «Tsunami RT» виграла гонку «Porsche Carrera Cup» в абсолютному заліку. Один із пілотів команди-переможця був українець Олександр Гайдай. Змагання відбувалися у Франції.

Новину повідомляє «Преса України».

Згідно інформації наданої з Федерації автомобілів України,другий етап Porsche Carrera Cup 2015 року відбувся 1-3 травня в французькому Ле-Мані. Гонщики змагалися  на малому гоночному кільці Bugatti Circuit.

Український пілот виявився найшвидшим і най маневренішим із усіх учасників змагань. Наш спортсмен виявився кращим не лише в Дивізіоні В,але й у вищому дивізіоні.

Олександр Гайдай переміг в гонці випередивши француза Матьє Жаміне на 20 секунд.

Відтепер Олександр Гайдай став першим в історії українцем,який виграв гонку Porsche Carrera Cup в абсолютному заліку.

Нагадаємо,що українські веслувальники вибороли 4 медалі чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное.

Нещодавно українська тенісистка з Харкова Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Марракеші (Марокко) з призовим фондом 250 тисяч доларів США.

Також повідомлялося,що український спортсмен Сергія Лагкуті виявився кращим на міжнародній велосипедній гонці в столиці Російської Федерації.

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.

Відкрити всі посилання у табах:[1 - 3]