Зберегти

|

2 електромобілі Nissan Leaf вперше взяли участь у зимовому …

Цими вихідними екіпажі Ростислава Вінника та Івана Семенова вперше фінішували на електромобілях Nissan Leaf у кубку ФАУ по ралі Xado DRC. Зимове ралі відбулося у Харкові.

У трофеї Автомобільної федерації України в заліку 1600 фінішував електромобіль Nissan Leaf,який пройшов дистанцію 109 км,серед яких 67 км — спецділянки. Змагання пройшли на сніговому покритті при температурі -16С.

У 2016 році в технічних вимогах трофею Автомобільної федерації України з'явилися необхідні визначення для участі електромобілів. На старт гонки виїхали одразу два Nissan Leaf.

"Електромобілі за потужністю розподіляються на 3 групи. На нашій гонці вони виступали в заліку 1600. У екіпажа був хороший час проходження спецділянок. Вони стали четвертими у класі",- розповів Gazeta.ua Олексій Бєсєдін,організатор гонки Xado DRC.

Електромобілі вже в найближчому майбутньому можуть увірватися в український автоспорт. Про це свідчить і підготовка першого електромобіля до вимог чемпіонату України.

"Хлопці,які виступили в нас на серійному Nissan Leaf,зараз оснащують каркасом безпеки електромобіль,щоб автомобіль допустили до ралі першої категорії. Я впевнений,що електромобілі — це майбутнє. У нас є два фактори — запас ходу на одній зарядці та вартість машини. Коли перший фактор збільшиться,а другий зменшиться - бензину прийде кінець",- додав Олексій Бєсєдін.

Загалом у ралі взяли участь 37 екіпажів. Автомобілі учасників були як ралійні,так і серійні. В абсолютному заліку переміг Микола Чмих на ралійному автомобілі Subaru Impreza.

Нагдаємо,минулої суботи на базі ралійної команди Eurolamp WRT біля села Калинівки пройшли тренувальні заїзди. Туди запросили не тільки автогонщиків,а й пересічних автолюбителів.