Зберегти


|      

Американці оштрафували Fiat на 70 мільйонів доларів

 Fiat 70
фото:autoguide.com

Концерн Fiat отримав штрафні санкції у розмірі 70 млн доларів США через махінації з безпекою своїх автомобілів. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Національна адміністрація США з безпеки дорожнього руху (NHTSA) оштрафувала італійського автовиробника Fiat Chrysler Automobiles (FCA) за надання неточних "даних про безпеку" автомобілів концерну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ТОП-5 краш-тестів автомобілів класу А

Згідно з даними NHTSA,концерн протягом декількох років надавав не повні звіти щодо безпеки автомобілів. Серед всього,виробник не уточнював "про смертність і травматизм,гарантійних претензіях,скаргах споживачів і дорожньої інформації про безпеку" своїх автомобілів.

За словами голови NHTSA Ентоні Фокса,необхідно,щоб FCA і інші автовиробники просувалися в бік більш суворої та профілактичної культури безпеки. У липні відомство вже штрафувало італійський концерн на 105 млн доларів за порушення,пов'язані з ремонтом вже відкликаних автомобілів. При цьому 35 млн доларів із загальної суми в 175 млн концерн повинен буде виплатити лише в тому випадку,якщо не виправить зазначені порушення.

Нагадаємо,німецька компанія Volkswagen визнала,що у її автомобілів з дизельними двигунами була встановлена ​спеціальна програма,яка сильно занижувала результати тестів на викиди шкідливих газів. Махінації можуть торкнутися більш 11 млн авто по всьому світу.

Напишіть відгук