Зберегти


|      

Автомобільні затори – причина імпотенції (висновок лікарів)

Автомобільні затори

Автомобільні затори

Щодня жителі мегаполісів змушені стояти в заторах. Тим часом експерти-медики впевнені в тому,що людей,які годинами вдихають вихлопні гази,можна вважати потенційними інвалідами.

По-перше,автомобілісти довго перебувають в сидячому положенні. У результаті розвиваються неврологічні захворювання,радикуліти і остеохондрози. Для чоловіків застій крові в малому тазі особливо небезпечний. Він веде до геморою,простатиту і навіть імпотенції.

Не меншу шкоду наносять вихлопні гази. Вони призводять до токсичного отруєння і порушення обміну речовин. Тому багато автомобілістів страждають від ожиріння,гіпертонії,головних болів. У людей,які годинами стоять в заторах,розвивається серцева недостатність,що загрожує інфарктом. Медики також говорять про розвиток у автомобілістів такої фобії,як «заторофобія».

Корисні поради

Опитані експерти-медики називають головне рятівний засіб:це рухова активність. Вони настійно радять водіям частіше ходити пішки,їздити на велосипедах і займатися спортом у вільний час. У тих випадках,коли їзда на машині неминуча,лікарі рекомендують доїжджати до центру міста і залишати там автомобіль на парковці,переміщаючись далі на громадському транспорті. Під час їзди експерти рекомендують водіям слухати заспокійливу музику або аудіокниги.

1 коментарАвтомобільні затори – причина імпотенції (висновок лікарів)

Напишіть відгук