Зберегти


|      

Берні Еклстоун порадив Ferrari не вказувати FIA

Берні Еклстоун

Берні Еклстоун

Власник комерційних прав на "Формулу-1" Берні Еклстоун заявив,що Ferrari не слід вказувати FIA як ділити доходи між організаторами та учасниками "Формули-1",а також сказав,що "Скудерія" отримує грошей більше,ніж будь-яка інша команда,отримавши у 2003 році субсидію від FIA в обмін на обіцянку залишитися в "Формулі-1".

"У Ferrari грошей більше,ніж у будь-якої іншої команди. Перемігши в Кубку конструкторів,вони отримали на 80 мільйонів доларів більше,ніж отримав би McLaren у разі їх чемпіонства. Коли в 2003 році виникла загроза створення альтернативного чемпіонату,вони не підтримали інші команди. А знаєте чому? Тому що ми пообіцяли їм додаткові 80 мільйонів доларів щорічно,саме тоді ми "купили" лояльність Ferrari. Якщо президент Ferrari ді Монтедземоло вважає,що FIA або FOM незаконно розпоряджаються грошима,хай надсилає до нас перевірки – ми відповімо за кожен витрачений нами долар ",- цитує видання Еклстоуна The Times.

У 2003 році "Формула-1" була на межі розколу:великі автовиробники,задіяні в чемпіонаті світу,були незадоволені системою перерозподілу доходів від телетрансляцій між командами і погрожували виходом з "Формули-1" та створенням альтернативного чемпіонату. Ferrari тоді залишилася лояльною до FIA і "Формули-1" і не підтримала опозицію.

Заяву Еклстоуна представник Ferrari залишив без коментарів,але підкреслив,що "доходи в" Формулі-1 "зараз – одна з найважливіших тем і потребує обговорення".

Напишіть відгук