Зберегти


|      

Бойовикам знову не довезли кругленьку суму в доларах і рублях

На лінії розмежування прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками Фіскальної служби у неділю виявили велику партію грошей. 

Перевезти її намагався українець,який прибув на виїзд до непідконтрольної території України в контрольний пункт в'їзду/виїзду (КПВВ) «Зайцеве» автомобілем Acura MDX,повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Під час огляду авто прикордонний наряд помітив,що 42-річний житель Луганщини неабияк знервований. Тому транспортний засіб був виведений із загального потоку та переміщений в місце для поглибленого огляду. В ході перевірки у спинках задніх сидінь авто прикордонно-митна оглядова група виявила спеціально обладнані 5 металевих сейфів із валютними коштами всередині",- йдеться у повідомленні.

Загалом зі сховків дістали понад 98 тисяч доларів США,6 мільйонів рублів РФ,близько 15 банківських карток. Ще в одного громадянина України,який їхав на непідконтрольну територію,у цьому контрольному пункті виявлено у кишенях верхнього одягу 95 тисяч гривень.

Також учора прикордонники Краматорського загону у пункті контролю «Мар’їнка» виявили 200 тисяч гривень,які були приховані під обшивкою важеля коробки передач автомобіля Skoda. Громадянина України видала знервована поведінка,після чого було перевірене авто та виявлено тайник. Громадянина з виявленими коштами передали представникам Фіскальної служби.

Крім того,у КПВВ «Зайцеве» затримали Nissan,яким,як попередньо встановлено,українець віз на підконтрольну бойовикам територію 350 тисяч доларів та 5 мільйонів російських рублів.

Фото:прес-служба Держприкордонслужби

Відео:Держприкордонслужба

Напишіть відгук