Зберегти


|      

Британська поліція пересяде на iQ

Новий "малюк"для британської поліції

Новий "малюк"для британської поліції

Для стеження за дорожньою обстановкою в містах з вузькими вулицями поліції Великобританії потрібні були компактні автомобілі. Цю роль візьме на себе Toyota iQ!

В даний час на Туманному Альбіоні випробовують 45 цих автомобілів. Машини оснащені GPS,тепловою камерою,відеокамерою і пристроєм,що зчитує номери.

На думку місцевих органів правопорядку,"малюк" від Toyota чудово підходить для контролю дорожньої ситуації,оскільки дозволяє перевозити не тільки двох поліцейських,але ще і важку та об'ємну електроапаратуру,залишаючись при цьому компактним автомобілем.

Спеціальне обладнання,що дозволяє здійснювати контроль за дорогою,може важити до 60 кг. Таким чином,автомобіль повинен не тільки бути швидким і компактним,щоб не створювати перешкод руху,але ще і вантажопідйомним. Схоже,Toyota iQ успішно справляється з цією функцією – навіть краще попередника. Адже японці стали не першими,чиїми послугами скористалися британські "боббі". До цього для цієї мети на службі складався автомобіль Smart Fortwo. Проте тепер,схоже,останньому доведеться потіснитися.

1 коментарБританська поліція пересяде на iQ

Напишіть відгук