Зберегти


|      

Через кризу мешканка Казахстану продає свій Bentley в стразах

Жінка виставила на продаж елітне авто,прикрашене 1,5 млн кристалів Swarovski

В Алмати виставлений на продаж елітний автомобіль Bentley Continental Flying Spur,обклеєний мільйоном кристалів Swarovski,передає Today.kz. За авто його власниця Єлизавета Ахріев просить $150 тис.

Жінка пояснила:"$150 тис. ми просимо,якщо буде обмін на ділянку або квартиру. А якщо купувати готівкою,то буде набагато дешевше,близько ста тисяч доларів. Автомобіль придбали три роки тому,стан ідеальний,він виїжджав виключно на замовлення,десь десять замовлень загалом обслужив".

Про інкрустацію авто вона розповіла наступне:"По кузову обклали кристалами,робота зайняла рік,для цього купили півтора мільйона стразів,на які є договір. Стрази залишилися в запасі на випадок ДТП чи ще чогось".

Власниця запевнила:автомобіль стійко витримає щонайретельнішу мийку,оскільки стрази "посаджені" на німецький клей. Якщо новому власнику набридне "виблискувати ",то завжди є можливість відклеїти кристали:вони зафіксовані не на кузов,а на захисну плівку. В оригіналі колір машини був чорний.

Причину продажу жінка пояснила так:"Ми придбали машину три роки тому,вона 2006 року,але ми на ній практично не їздили,дуже дорога в обслуговуванні. Ми зараз розпродуємо всі машини. Криза,одним словом".

За даними видання,ще одна мешканка Алмати,Бібігуль Джунусбекова,витратила півроку і більше 33 мільйонів тенге на те,щоб обклеїти свій Mercedes-Benz S500 мільйоном стразів Swarovski. Зараз авто також виставлено на продаж. Господиня оцінила його в майже $119 тис.

Як повідомляв 5.ua,українець зробив зі Smart позашляховик – і потрапив на шпальти британської газети.

Напишіть відгук