Зберегти


|      

Чергова блондинка-водій обматюкала поліцейських

Блондинка на Nissan Juke обматюкала "копа" і пригрозила йому звільненням.

Поліцейським в Івано-Франківську довелося заспокоювати агресивну блондинку,яка порушила правила дорожнього руху на одній з центральних вулицях міста.

"На вулиці Грушевського білий Nissan Juke порушив правила дорожнього руху. До автомобіля підійшов патрульний,щоб зробити зауваження водієві. Керувала авто жінка,яка відразу звинуватила поліцейських в тому,що вони не праві в цій ситуації",- повідомили в поліції.

При цьому жінка обматюкала правоохоронця і погрожувала йому звільненням з роботи.

"Хлопчику,ти трошки загрався в крутого поліцейського! Я зараз зроблю один дзвінок,і ти зараз вже не будеш на цій новій роботі... Я зараз поїду,а документи ти будеш везти мені додому!" - пригрозила вона.

Користувачі соцмереж з'ясували,що жінку звати Дана Орленко. На своїй сторінці у Facebook вона вже повідомила,що поліція виклала в мережу не повне відео і має намір звернутися до суду через дії патрульного.

Нагадаємо,раніше в Києві "мажорна" блондинка влаштувала скандал поліцейським. Світлана Цибуліна є співзасновником низки юридичних компаній,одна з яких Адвокатське об'єднання "Юридична фірма "DE JURE". При реєстрації фірми в 1999 році Світлана Цибуліна також вказала адресу реєстрації тезки прокурора ГПУ.

Напишіть відгук