Зберегти


|      

Chevrolet вирішила подвоїти продажі в Європі

Компанія Chevrolet поділилась планами на майбутнє

Компанія Chevrolet поділилась планами на майбутнє

Компанія Chevrolet,що належить корпорації General Motors,планує значно розширити свій модельний ряд у найближчі три роки,щоб до 2015-2016 року подвоїти продажі своїх автомобілів в Європі,повідомляє Autocar.

На думку президента Chevrolet Europe Вейна Бренана,після того,як нові моделі закріпляться на ринку,Chevrolet зможе охопити 60 відсотків ринку Європи. Після зміни Daewoo в 2005 році цей показник для Chevrolet склав 30 відсотків,а зараз,за словами Бренона,знаходиться "вище 40 відсотків".

"Ми плануємо продавати в Європі від 13 до 15 моделей,тоді як зараз просуваємо вісім,- заявив глава Chevrolet Europe. - Я налаштований оптимістично,і думаю,що ми подвоїмо наші продажі через п'ять років після закінчення кризи".

Однією з таких нових моделей має стати Chevrolet Cruze,який повинен вторгнутися до класу сімейних хетчбеків,де зараз домінують Ford Focus і Volkswagen Golf. Крім того,готується ще одна версія цього автомобіля,з кузовом універсал.

Іншою новинкою має стати мініавтомобіль,заснований на технології Gamma 2 корпорації GM,на якій буде базуватися Vauxhall Meriva,а також Corsa нового покоління. Крім того,вже в 2011 році має стати на конвеєр гібридний автомобіль Chevrolet Volt.

У випадку,якщо Chevrolet вдасться реалізувати свої плани,продажі машин цієї марки повинні зрости до 2015-2016 року до мільйона одиниць на рік.

Напишіть відгук