Зберегти


|      

Дев’ятикратний чемпіон з мотоперегонів попросився на тести до Ferrari

Valentino Rossi

Valentino Rossi

Валентино Россі,який у минулі вихідні завоював дев’ятий чемпіонський титул у мотогонках,звернувся до керівництва команди Ferrari з проханням запросити його на тести боліда "Формули-1". Про це повідомляє сайт Motorsport.com.

Як вважає Давіде Брівіо,бос Yamaha – теперішньої команди Россі,італієць зробив правильний крок. На думку Брівіо,у Россі залишається все менше шансів потрапити у "Формулу-1":"Ідуть роки,а він стає все старшим і старшим для Ф-1. І шансів у нього теж стає менше. Так що зараз у нього є хороша можливість задуматися про майбутню зміну роду діяльності ". Правда до кінця наступного року в Валентино є чинний контракт на виступ у MotoGP.

Крім того,Россі не раз заявляв,що його цікавить класичне ралі – в 2007 році він виграв Ралі Монци,а в минулому році взяв участь у Ралі Великобританії,фінішувавши на 11-му місці. Накінець,в 2010 році Россі заявлений на гонку в Мексиці,де він збирається пілотувати Ford Focus WRC. Сам він у середині поточного року заявив,що після завершення кар'єри на мотоциклах він "хотів би провести багато років в ралі". "З Ф-1 я запізнився,хоча в Ferrari один час готували для мене програми виступів. Тоді я вирішив залишитися у мотогонках,та минулого вже не повернеш",- заявив він.

Пізніше Россі відзначив,що з задоволенням поганяв би в "Наскар" або 24-годинних гонках Le Mans.

Напишіть відгук