Зберегти


|      

Для Європи “Крайслера”перейменують на “Лянча”

Логотип Lancia

Логотип Lancia

Починаючи з 2011 року автомобілі Chrysler перестануть продаватися в Європі під власним брендом – замість цього,кілька моделей "Крайслера" на європейському ринку будуть перейменовані в "Лянча". Як пише журнал Autocar,про це стало відомо після оприлюднення нового п'ятирічного плану реструктуризації Chrysler.

За попередніми даними,мінівен Chrysler Voyager замінить собою модель Lancia Phaedra,а нове покоління седана Chrysler 300C,дебют якого запланований на наступний рік,буде продаватися в Європі як Lancia Thesis. Крім того у Chrysler і Lancia з'явиться ще одна "загальна" модель – невеликий кросовер,який буде доступний і на європейському ринку,і на північноамериканському.

Одночасно з цим з європейського ринку зникнуть і моделі Dodge – новий середньорозмірний седан з Америки (його розробка ще не завершена) замінить собою Fiat Croma,а Dodge Journey буде продаватися в Європі як Fiat Ulysse.

Як очікується,єдиним "глобальним" брендом Chrysler залишиться тільки Jeep – позашляховики цієї легендарної марки будуть як і раніше продаватися по всьому світу.

Нагадаємо,що влітку поточного року Fiat став співвласником Chrysler,отримавши у власність 20-відсотковий пакет акцій американської групи з опціоном збільшення своєї частки до 35 відсотків. У рамках свого співробітництва ці автовиробники планують використовувати загальні платформи (в основному,нові платформи концерну Fiat),а також двигуни і трансмісії. Крім того,компанії мають намір об'єднати свої закупівельні підрозділи,що дозволить їм заощаджувати 2,9 мільярда доларів на рік на двох.

1 коментарДля Європи “Крайслера”перейменують на “Лянча”

Напишіть відгук