Зберегти


|      

Франківськом їздить розкішний кадиллак (фото) –Новини Івано …–Сайт Івано

На днях у Франківську зафіксували досить незвичну для нашої країни автівку Cadillac Brougham d’Elegance 1988 року,яку власник власник ніжно називає “Дідо”.

Двигун машини має 5,7 літр на 225 кінських сил входить у сегмент “седан-люкс”. Машина також має ексклюзивну комплектацію:пишні шкіряні подушки та спинки сидінь з 18 гудзиками на кожній,лампи для читання над заднім диваном,дах обтягнутий натуральною шкірою. У свої роки випуску вона рахувалася у США найдорожчою,пише Гаклка.

Нинішній власник каже,що машину з Америки ще у 1996 перевезли до Криму,де нею хизувалися місцеві авторитети. Потім Кадиллак купив киянин,який і перепродав його іванофранківцям.

Городяни виконали ряд реставраційних робіт:провели повну реставрацію та переборку автоматичної коробки передач,зроблена рихтовка та фарбування кузову,повна шумо-вібро-ізоляція,заміна роторів,гальмівних колодок. Салон перешитий натуральною шкірою,обтягнуті всі деталі салону в шкіру. Заново поставлені на свіжий герметик лобове та заднє скло. Відреставровані та відполіровані фари,бампера та всі хромовані деталі. Замінена більшість значків та символів на нові. Встановлена хороша акустика та безліч інших менш помітних деталей.

“Від їзди на Каділлаку ти одночасно і кайфуєш і боїшся його. Можна їхати 140км/год та чути лише як шуршать шини,а можна і дати гарі з димком на світлофорі тягаючись з малолітражками,які думають що старий уже своє «дожив» . Жодної електроніки,обмежувачів,антибуксів та заносів. Лише величезний атмосферний карбюраторний двигун з 472Нм та твоя хоробрість і вміння контролювати цього монстра. А найбільше авто вимагає поваги. Ти не їдеш на Каділлаку,а ти їдеш разом з ним. Його треба сприймати лише на рівні і тоді він буде служити та радувати)”,– зізнається власник машини,який не називає своє ім’я на загал.

Власник розкішної автівки зауважив,що реакція людей на неї буває різною:від захоплення до заздрощів. Але байдужими вона не залишає нікого. А на задньому сидінні з легкістю можуть сісти 4 людей.

Напишіть відгук