Зберегти


|      

Hyundai представляє оновлений седан Sonata

Hyundai Sonata

Hyundai Sonata

Корейська Hyundai представив оновлену модель седана Sonata 2009 модельного року. Автомобіль змінився як технічно,так і зовні. Як пише газета "РБК daily",у нової Sonata,на відміну від попередньої моделі,більш потужний і ефективний двигун Theta другого покоління. Новий мотор,за заявою розробників,володіє найкращими даними по прискоренню,витрати палива і викидів CO. Автомобіль буде оснащений лінійкою двигунів об'ємом 2 літри потужністю 136 і 150 к.с.,а також об'ємом 2,4 літра потужністю 169 к.с. Двигуни працюють спільно як з автоматичною коробкою передач,так і з "механікою".

Зовні Sonata стала виглядати більш сучасно і динамічно. Змінилися фари,передній і задній бампери,радіаторні грати і колісні диски. Салон автомобіля також оновився,і,в першу чергу,це торкнулося панелі управління. Зміни торкнулися і оббивку дверей і підлогову консоль. Клімат-контроль в новій машині тепер розділений для водія і переднього пасажира,що робить салон більш комфортним. Показники удароміцності авто також збільшилися за рахунок удосконалення нижньої опорної рами.

Зараз новинка вже продається в Кореї,а за кордоном презентація моделі відбудеться вже на початку 2008 року. До Росії машина приїде навесні того ж року. Згідно із прогнозами,вартість нової Hyundai Sonata на російському ринку може зрости не більше ніж на 5% у порівнянні з попередньою моделлю. Експерти вважають,що основними конкурентами цього авто на ринку стануть Chevrolet Epica і Kia Magentis.

Напишіть відгук