Зберегти


|      

Hyundai висміяв Lada Vesta:рекламна війна у Росії (ФОТО …

Дізнавайтесь першими новини автомобілів в Україні та світі!

В наше століття – вік нових технологій,коли якість та кількість технологій постійно зростає,бути в курсі останніх новин у світі аdто та техніки – значить йти в ногу з часом,мати можливість зробити своє життя ще більш зручним та комфортним.

Щоб залишатися в ритмі,потрібно постійно слідкувати за змінами у сфері технологій та автомобілів,читати свіжі новини авто,адже світ змінюється все швидше,і автомобільна та інша техніка відіграє в цьому важливу роль.

Погляньте на світ навколо іншими очима,підготуйтесь до епохи винаходів,нових автомобілів разом з Факти.ICTV!

Авто новини від Факти.ICTV – дізнавайтесь про цікаве та важливе першими!

Для вашого комфорту ми виділили автоновини та новини техніки у окремий розділ. Це зручно,наприклад,для любителів авто,розробників,інженерів і просто для пересічних громадян,які хочуть завжди бути в курсі останніх подій у даній сфері.

Ми пропонуємо цілодобовий доступ до актуальної інформації про те,що вчора вважалося нереальним,а завтра – вже може бути у вашому домі. Крім того,ми першими проінформуємо вас про ДТП,які сталися на території нашої країни чи за кордоном,про резонансні події,які викликали чималий інтерес суспільства. Підбірка авто новин та новин техніки – це саме те,що ознайомить вас не тільки з досягненнями великих автобудівних компаній,але й проінформує про події у даній сферів Україні та за кордоном.

Журналісти,кореспонденти та всі члени команди Факти.ICTV намагаються зібрати та подати вам інформацію якомога швидше. Регулярне оновлення сайту (стрічки новин,веб-контенту) дає вам змогу пропустити новини автомобілів та техніки,слідкувати за ними в реальному часі.

Приєднуйтесь до кола наших читачів та отримуйте свіжу інформацію та підбірку новин національного та світового рівня у сфері транспорту та техніки безкоштовно та вчасно від Факти.ICTV.

Напишіть відгук