Зберегти


|      

Jaguar Land Rover продала рекордну кількість автомобілів в 2015 році –slavpeople.com (прес

Британський виробник престижних автомобілів Jaguar Land Rover відзначив рекордне збільшення обсягів продажів в 2015 році.

Як повідомили в JLR,продажі автомобілів преміум-класу в 2015 році зросли на 5% до 487065 автомобілів,що є абсолютним рекордом для компанії.

«То був важливий рік для Jaguar Land Rover:ми оновили багато моделей,а також розширили портфоліо продуктів за рахунок абсолютно нових Jaguar XE і Land Rover Discovery Sport»,— зазначив директор з продажу JLR Енді Госс.

Збільшення обсягів продажів було відзначено у Великобританії,Північній Америці і Європі. Найбільшу кількість автомобілів було продано в Європі:110298,що на 28% більше,ніж в 2014 році. При цьому північноамериканські продажі виросли на 25% і склали до 94066.

«Дані з цих ринків компенсують результати з Китаю та інших країн регіону Overseas,куди входить Росія,— 92474 і 89592 автомобілів,що на 24% і на 7% менше,аніж рік тому»,— йдеться в прес-релізі.

Скорочення обсягу продажів компанія пов'язує з економічною ситуацією в даних регіонах,зміною модельного ряду,а також техногенною катастрофою в китайському портовому місті Тянцзінь в серпні минулого року.

Фото:autoevolution.com

Напишіть відгук