Зберегти


|      

Китайська компанія BAIC буде випускати автомобілі під власною маркою

Завод концерну Daimler AG

Завод концерну Daimler AG

Китайська компанія Beijing Automotive Industry Holding Corp (BAIC) має намір налагодити випуск власних автомобілів під маркою Beijing. Перші моделі автовиробник представить у квітні наступного року на автосалоні в Пекіні. Як повідомляє Gasgoo.com,це будуть два седана,позашляховик та гібрид.

Для виробництва автомобілів Beijing компанія BAIC побудує завод,на якому буде збиратися близько 100 тисяч машин на рік. Масову комерційну збірку планується налагодити вже наступного року.

У BAIC відзначають,що план компанії з початку випуску власних автомобілів залишиться в силі навіть не дивлячись на звинувачення з боку компанії Ford в промисловому шпигунстві. Раніше правоохоронними органами США був арештований один з нинішніх працівників BAIC - Юй Сяндун,який пропрацював у "Форді" з 1997 по 2007 рік.

За деякими даними,незадовго до звільнення з Ford зі свого робочого комп'ютера він скопіював близько чотирьох тисяч файлів,що містять креслення монтажу КПП,дверей,рульового колеcа і панелі приладів. Після цього Сяндун звернувся до китайських автовиробників,пообіцявши їм надати ці файли в обмін на посаду в компанії. Відповідаючи на звинувачення Ford,компанія BAIC заявила,що не має ніякого відношення до промислового шпигунства і не отримувала від Сяндуна секретні документи.

Компанія BAIC є партнером Daimler AG у виробництві автомобілів Mercedes-Benz. Крім того,китайський автовиробник співпрацює з Hyundai і є учасником угоди з продажу бренду Saab компанії Koenigsegg.

Напишіть відгук