Зберегти


|      

Lotus готує абсолютно новий суперкар Esprit

Логотип компанії "Лотус"

Логотип компанії "Лотус"

Британський виробник спортивних автомобілів Lotus в 2004 році припинив випуск моделі Esprit. Однак тепер компанія готує наступника популярного спорткара. Власник бренду Lotus – компанія Proton – поставила собі за мету зробити машини марки настільки ж впізнаваними,як суперкари Ferrari і Porsche. І саме з випуску нового Esprit вона і має намір почати виконання поставленого завдання.

Lotus завжди славився своїми легкими спорткарами,і тепер марка повідомляє,що співвідношення потужності і ваги у нової машини буде на рівні 275-325 л.с. на 1 тонну. Підготувати наступника Esprit компанія планує до 2012 року. Поки невідомо,чи успадкує новий автомобіль ім'я свого попередника.

Крім того,повідомляється,що Lotus веде розробки нової платформи,яка буде підходити практично для будь-якого кузова автомобіля – від седана до позашляховика. Свою розробку британський виробник має намір продати будь-якій іншій нішовій автокомпанії.

Незважаючи на те що неодноразово повідомлялося,що Lotus готує гібридну силову установку і електродвигун,компанія стверджує,що не веде розробок в галузі альтернативних джерел живлення.

Напишіть відгук