Зберегти


|      

Maserati переведе свої автомобілі на електрику

До 2020-го року всі моделі лінійки Maserati будуть пропонуватися в гібридній версії.

Раніше італійський автовиробник уникав електрифікації своїх моделей,але тепер йому довелося змінити рішення. Maserati наважилася на такий крок,щоб вписатися в екологічні норми 2020-го року.

"Все дуже просто – ми повинні зробити це. – сказав глава європейських операцій Maserati Джуліо Пасторе. – В деяких країнах,де це стимулюється,такі автомобілі будуть більш успішні,в інших – менше,але на них є попит серед покупців та державні вимоги".

Таким чином,до 2020-го року Quattroporte,GranTurismo,GranCabrio і Ghibli стануть доступні в гібридній версії. Про плани випустити гібридну модифікацію кросовера Levante було відомо і раніше. Без електричного двигуна залишиться хіба що топовий спорткар Alfieri,який з'явиться на світ в 2018-му.

У 2013-му керівник італійської компанії Гаральд Уестер називав електричні авто "нісенітницею",додаючи,що процес їх створення теж супроводжується шкідливими викидами. "Якщо ми хочемо реалістичних рішень,то потрібно,щоб законодавці чесніше вели підрахунки шкідливих викидів. Електричні автомобілі – не відповідь",- говорив Уестер.

Напишіть відгук