Зберегти


|      

Maybach Mercedes S-Класу –нові стандарти в сегменті «люкс»

27 квітня у Львові відбулась офіційна презентація нового седана Maybach Mercedes S-Класу.

Автомобіль,що представляє собою вершину всього модельного ряду став центром уваги гостей салону Mercedes-Benz «Західно –Українського автомобільного дому»  по вулиці Джорджа Вашингтона,8.

У новинці Maybach Mercedes S-Клас досконалість Mercedes-Benz S-Класу зливається з ексклюзивністю Maybach. Серед якостей,що відрізняють його від серійних моделей S-Класу - більший простір,а також варіанти розкішного оформлення інтер'єру з безліччю можливостей індивідуалізації. Тому він з легкістю задовольняє вимоги найвибагливіших у світі клієнтів.

Це й не дивно,адже ще з 1930 року девіз Maybach залишається незмінним:«Створювати тільки найкраще з найкращих матеріалів,автомобілі з яскравим характером,що випромінюють аристократичну елегантність і міць,що задовольняють всі побажання,які тільки можна уявити».

І сьогодні,бренд уособлює ідею представницької ексклюзивності. Maybach Mercedes S-Клас відрізняється зразково низьким рівнем шуму,генерованого зустрічними потоками повітря,і тим самим перевершує найтихіший у світі автомобіль - купе S-Класу.

Крім того,новинка є найдовшим представником S-Класу і вирізняється чіткою архітектурою інтер'єру.

Відроджений  бренд Maybach,вражає своєю розкішшю представників бізнес-еліти,зірок та інших представників економічного,політичного і творчого бомонду. А презентація нового автомобіля Maybach Mercedes S-Класу стала знаковою подією в автомобільному житті міста Лева.

Напишіть відгук