Зберегти


|      

На Московський автосалон не приїдуть провідні виробники

Більшість найбільших світових автовиробників відмовилася від участі в Міжнародному московському автосалоні,який пройде в серпні 2016 року.

Про це повідомляє портал Autonews.ru з посиланням на наявний у нього перелік учасників салону,який складається Комітетом автовиробників Асоціації європейського бізнесу.

"На Московському міжнародному автосалоні,який відкриється в "Крокус-Експо" у серпні 2016 р.,не буде представлена більшість провідних автомобільних брендів. Найбільше мотор-шоу Росії пропустять Toyota,Lexus,Volkswagen,Skoda,BMW,Audi,Honda,Acura і Volvo",- повідомляє Autonews.ru.

Деякі бренди ще не прийняли рішення про участь в Московському автосалоні,але й не відмовилися. Серед них Ford,Chery,Ferrari,Isuzu,Maserati,Porsche,SsangYong,Subaru і російська компанія ГАЗ.

Експерти говорять,що компанії раніше засумнівалися в ефективності подібного стимулювання інтересу аудиторії до своїх брендів. Участь в Московському автосалоні в середньому коштуватиме 1-3 млн дол.,говорили вони,а реального результату від цих витрат може й не бути.

За даними Асоціації європейського бізнесу (АЄБ),продаж легкових автомобілів і LCV (легких комерційних автомобілів) в Росії у 2015 році змешився на 36%,до 1,6 мільйонів штук. У 2016 році АЄБ очікує подальшого зниження продажу на російському ринку - до 1,53 мільйона автомобілів.

При цьому на тлі загального спаду на авторинку в 2015 році було зафіксовано зростання продажу в преміальному сегменті. Так,компанія Porsche оголосила,що її продаж в РФ зріс за рік на 12%,а Rolls-Royce відзвітував про рекордний продаж своєї продукції в РФ з 1910 року,не  назвавши при цьому точну кількість реалізованих автомобілів.

Напишіть відгук