Зберегти


|      

Найновіший з автомобілів Бонда продадуть за $1,4 млн

Найновіший з автомобілів Бонда продадуть за $1,4 млн

Aston Martin DB10 створювався спеціально для "007:Спектр" і не повинен був виставлятися на продаж. Однак для одного екземпляра британський автовиробник вирішив зробити виняток.

Як повідомляє офіційний сайт виробника,найновіший з автомобілів Бонда буде виставлений на аукціоні Christie's, який пройде 18 лютого 2016 року в Лондоні. Очікується,що ціна Aston Martin DB10 перевищить позначку в 1 мільйон фунтів ($1,4 млн). Усі кошти від продажу будуть передані у фонд міжнародної організації "Лікарі без кордонів".

Загалом для 24-го фільму про британського супершпигуна було створоено 10 автомобілів. На аукціоні буде виставлено один з двох екземплярів,які не піддавалися модифікаціям,а служили для показових виступів. Саме цей DB10 був присутній на світовій прем'єрі стрічки,що пройшла в Альберт-холі в Лондоні. Виконавець головної ролі Деніел Крейг залишив на автомобілі свій автограф.

Aston Martin не дає докладних характеристик DB10. Відомо,що автомобіль оснащено 4,7-літровим бензиновим двигуном,який працює в парі з 6-швидкісною механічною трансмісією. Максимальна швидкість складає 305 км/год

Напишіть відгук