Зберегти


|      

Prodrive виведе на ралійні траси кросовер MINI

Новий кросовер від компанії Prodrive

Новий кросовер від компанії Prodrive

Компанія Prodrive,яка раніше випускала ралійні автомобілі для заводської команди Subaru,планує повернутися в чемпіонат світу (WRC) з новою машиною. За словами технічного директора Prodrive Девіда Лапворса,назва моделі,на базі якої буде побудовано новий "ралі-кар",поки тримається в секреті. Однак британський журнал Autosport повідомляє,що мова,швидше за все,йде про новий кросовер MINI,який з'явиться в наступному році.

"Прямо зараз нам нема чого сказати з цього приводу і я не думаю,що ми зможемо розповісти про нову машину до весни 2010 року,- заявив Лапворс. - Правда,чим далі,тим складніше буде зберігати завісу таємниці над цим автомобілем – в процесі роботи над ним нам доведеться залучати до цього процесу все більше і більше людей:представників FIA,постачальників і так далі". "До того ж,поки цієї машини взагалі немає",- додав він.

Раніше повідомлялося,що дебют кросовера MINI,який буде називатися Countryman,відбудеться саме наступної весни – у березні,на автосалоні в Женеві. Новинка отримає систему повного приводу і турбіровані двигуни об'ємом 1,6-літри. А з 2011 року чемпіонат WRC перейде на автомобілі нового класу Super 1600 Plus – це машини з уніфікованою системою повного приводу,які будуть оснащуватися 1,6-літровим турбодвигуном. Зараз будівництвом таких машин вже займаються компанії Ford і Citroen.

Напишіть відгук