Зберегти


|      

Прикордонники позбавили бойовиків "ДНР"чергової зарплати:2 …

Прикордонники та працівники фіскальної служби у КПВВ "Зайцеве" затримали Nissan із сотнями тисяч доларів та мільйонами російських рублів

Як повідомляє Державна прикордонна служба України,попередньо встановлено,що українець віз на підконтрольну бойовикам територію $350 тисяч та 5 мільйонів російських рублів.

Учора вдень на лінії розмежування прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби також виявили велику партію грошей. "Перевезти її намагався наш співвітчизник,який прибув на виїзд до непідконтрольної території України в контрольний пункт в’їзду/виїзду "Зайцеве" автомобілем Acura MDX. Під час огляду авто прикордонний наряд помітив,що 42-річний житель Луганщини неабияк знервований",- йдеться у повідомленні.

Його транспортний засіб був виведений із загального потоку та переміщений в місце для поглибленого огляду. Під час перевірки у спинках задніх сидінь авто прикордонно-митна оглядова група виявила спеціально обладнані п'ять металевих сейфів з валютними коштами всередині. Кожен сейф був закритий на окремий ключ. Виявили сейфи тільки після того,як було демонтовано зовнішню обшивку,що була щільно приклеєна.

Всього зі схованок дістали понад $98 тисяч,6 мільйонів рублів,близько 15 банківських карток.

Ще в одного громадянина України,який їхав на непідконтрольну територію,у цьому контрольному пункті було виявлено у кишенях верхнього одягу 95 тисяч гривень.

Також учора прикордонники Краматорського загону в пункті контролю "Мар’їнка" виявили 200 тисяч гривень,які були приховані під обшивкою важеля коробки передач автомобіля Skoda. Громадянина України видала знервована поведінка,після чого було ретельно перевірене авто,яким він їхав,та виявлено тайник. Чоловіка з виявленими коштами передано представникам фіскальної служби.

Загалом з початку року у 14 випадках прикордонники Краматорського та Донецького загонів із взаємодіючими органами виявили на лінії розмежування у зоні АТО понад 2 мільйони гривень,більше 13 мільйонів російських рублів,$510 тисяч,10 тисяч євро та 175 банківських карток. Більшість коштів були виявлені у КПВВ "Зайцеве","Мар’їнці" та "Новотроїцькому".

Джерело:УкрМедіа

Напишіть відгук