Зберегти


|      

Рада перейшла до розгляду законопроектів про місцеві вибори –РБК

На розгляд подано 4 законопроекти

Верховна Рада України почала розгляд законопроектів про місцеві вибори. Згідно з порядком денним,народні депутати мають розглянути чотири законопроекти про місцеві вибори №2831,2831-1,№ 2831-2,№ 2831-3 "Про місцеві вибори".

"Якщо ми сьогодні не приймемо рішення про зміни виборчої системи ми з вами станемо перед гарантією того,що місцеві вибори будуть проводитись за системо,яку запровадив Янукович (колишній Президент України Віктор Янукович - ред.) для узурпації влади",- сказав перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій.

В свою чергу народний депутат з фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв,який є співавтором законопроекту №2831,заявив,що авторський колектив знімає свій проект з розгляду.

"Ми готові підтримати законопроект № 2831-3. Ми провели довгі дискусії.. Ми просимо зафіксувати там лише декілька моментів:1) не дати можливості рейдерського захоплення місцевих осередків партій,тому всі висунення які будуть відбуватися мають буди затверджені центральним органом партії... 2) у нас є порхання,щоб це закон мав чітке визначення,яким чином буде відбуватися голосування та бар'єр для голосування... 3) в разі якщо виявляється стосовно членів партії або безпартійний,якісь факти,які порочать ім'я партії,дозволити знімати з реєстрації таку особу до дня виборів. І останнє - кожна організація при висуненні кандидатів повинна мати лише одного кандидата. Не дай боже,нам знову піти по варіанту технічних кандидатів чи договірних кандидатів...",- сказав Соболєв. 

Нагадаємо,сьогодні ці законопроекти були включені у порядок денний.

Напишіть відгук