Зберегти


|      

Rolls-Royce скоротить дивіденди вперше за 25 років

Британська промислова група Rolls-Royce Holdings Plc прийняла рішення урізати дивіденди вперше майже за 25 років і заявила про необхідність більш глибокого скорочення витрат в рамках програми реструктуризації.

Про це заявив головний виконавчий директор Rolls-Royce Уоррен Іст,передає "Інтерфакс-Україна".

"Нам потрібно мати сильний баланс,щоб забезпечити фінансову гнучкість,необхідну для збереження високого рейтингу інвестиційного рівня",- заявив він.

Він визнав необхідність виплати високих дивідендів,пообіцявши "переглянути розміри виплат,щоб згодом повернути їх до гідного рівня".

За підсумками 2015 року Rolls-Royce виплатить дивіденди в розмірі 16,4 пенса на акцію,що на 29% нижче рівня попереднього року.

Перше з 1992 року скорочення дивідендів компанією допоможе їй створити деякі резерви грошових коштів.

Доподатковий прибуток від основної діяльності Rolls-Royce в 2015 році скоротився на 12% - до 1,43 млрд фунтів стерлінгів (2,07 млрд дол).

Виручка компанії зменшилася на 1% - до 13,4 млрд фунтів.

Компанія,яка є виробником двигунів для літаків Boeing і Airbus,зіткнулася зі зниженням попиту на деякі з її найбільш рентабельних продуктів. Падіння цін на нафту негативно позначилося на її операціях в сфері випуску обладнання для флоту і енергосистем.

У листопаді минулого року Rolls-Royce попередила,що її прибуток в 2016 році,можливо,буде нижчим за очікування на 650 млн фунтів стерлінгів,і в п'ятницю підтвердила свій прогноз.

Напишіть відгук