Зберегти


|      

Strathcarron повертається в новому обличчі

Strathcarron MMI Avocet

Strathcarron MMI Avocet

Спорткар Strathcarron знову з'явиться на ринку,але вже з новим кузовом і новою назвою. Автомобіль стане прямим конкурентом Lotus Elise вартістю $ 50 тисяч. Модель представлять під ім'ям MMI Avocet в січні 2008 року.

Створенням автомобіля займається нова компанія MMI,заснована одним з колишніх керівників Strathcarron – Мартіном Майлсом. Оновити зовнішній вигляд спорткара взявся дизайнер Майк Рівс,а в якості консультанта виступив відомий інженер гоночних болідів Рей Молок. Виробник сподівається продавати 50 - 60 машин на рік.

Конструктори вирішили відмовитися від колишнього двигуна,спільного з мотоциклом Triumph. Тепер під капотом буде красуватися дволітровий чотирициліндровий силовий агрегат від Ford,який працюватиме в парі з коробкою передач на п'ять швидкостей. Передбачається,що машина буде важити не більше 700 кілограм.

Якщо вірити планам MMI,то потужність мотора спорткара складе 225 кінських сил. З таким двигуном Avocet зможе розігнатися до сотні за 5 сек.,а його максимальна швидкість складе 240 км / год. Ціна автомобіля не повинна перевищити $ 60 тис.,повідомляє Autocar.

Напишіть відгук