Зберегти


|      

Suzuki покаже в Токіо три нових концепт-кара

Suzuki Kizashi 2

Suzuki Kizashi 2

Suzuki планує представити на міжнародній автомобільній виставці в Токіо,яка відкриється в жовтні поточного року,три нових концепт-кара. Детальна інформація про ці машини поки не розголошується. Також на даний момент не відомо чи запустить японська корпорація у виробництво аналогічні серійні версії таких прототипів.

Перша новинка – це кросовер Kizashi 2,який створений за мотивами концептуального спортивного автомобіля Kizashi,вперше показаного на минулому моторшоу у Франкфурті. Новий кросовер отримає систему повного приводу і почне оснащуватися шестициліндровим 3,6-літровим двигуном,що працює в парі з шестиступінчастою автоматичною коробкою передач. Передбачається,що випуск серійних версій Kizashi і Kizashi 2 може початися протягом найближчих кількох років.

Другий концепт-кар,що отримав ім'я X-Head і являє собою невеликий повнопривідний позашляховик з великим дорожнім просвітом. За словами представників компанії Suzuki,така машина може використовуватися або для перевезення вантажів,або як своєрідний "будинок на колесах",до якого цілком поміститься двоспальне ліжко,або як автомобіль для різних служб порятунку.

Третій прототип – Pixy + SSC – являє собою незвичайний транспортний засіб,здатний перевозити два одномісних триколісних автомобілі,які оснащені екологічно чистим двигуном.

Suzuki X-Head

Suzuki X-Head

Suzuki Pixy + SSC

Suzuki Pixy + SSC

Відкрити всі посилання у табах:[1 - 3]

Напишіть відгук