Зберегти


|      

Також у новинах:останній Defender та православ’я проти джиу …

Щоп‘ятниці журналісти з 13 мовних редакцій Євроньюз відшукують цікаві історії з Європи та з-за її меж,які не потрапили до випусків міжнародних новин протягом тижня.

Велика Британія:останній “захисник”

Автомобільна компанія Land Rover випустила останній екземпляр Defender. Таким чином зупинилося найтриваліше виробництво однієї моделі автомобіля у світі. Перший Defender зійшов з конвеєра ще у 1948 році. Відтоді на цих машинах їздили військові,фермери,мандрівники та робітники в усьому світі.


Іспанія:тореро вийшов на бій із биком із п‘ятимісячною дитиною на руках

Іспанська поліція почала перевірку за фактом участі дитини у кориді. 5-місячну дівчинку виніс на руках її батько,один з найвідоміших тореро країни Франсіско Рівера Ордонес. Про це він розповів сам у твіттері,підписавши фотографію “Дебют Кармен”.


Фанат Мессі,що підкорив інтернет,живе в Афганістані

Знайшовся хлопчик,якого шукав увесь інтернет. Його фото у пластиковому пакеті кольорів збірної Аргентини розлетілося по мережі і дійшло навіть до самого Ліонеля Мессі. Футболіст висловив бажання подарувати хлопцю справжню футболку. Відтоді кілька людей заявляли,що на фото саме їхні діти,але заява родини з афганської провінції Ганзі виглядає найбільш переконливою. Вони надали фотографії з інших ракурсів для підтвердження.


Іран:несанкціоноване інтерв‘ю

Відомому іранському співаку заборонили з‘являтися на телебаченні через інтерв‘ю,яке він дав без згоди уряду. Салар Агілі відповів на запитання перського телеканалу Manoto TV з Лондона. Тегеран звинуватив канал у спробі вплинути на іранські традиційні цінності.


Греція:православ‘я проти джиу-джитсу

Східні бойові мистецтва “висмоктують із дітей християнську духовність” – вважає єпископ грецького міста Гліфада Павло. Він надіслав до міністерства освіти офіційну скаргу.

Останнім часом у грецьких школах запроваджують уроки джиу-джитсу,але у церкві вірять,що “східні філософії даосизму та дзен-буддизму суперечать православній ідеї любові”.


Єгипет:турист незаконно підкорив піраміду Хеопса

18-річний німець Андрєй Цисельські не встояв перед спокусою видертися на Велику піраміду Хеопса. Він зробив це посеред дня,дочекавшись моменту,коли поруч не стало охоронців. Свою подорож він зняв на відео,яке пізніше виклав до інтернету. Після спуску Андрєя заарештували.


Відкрити зґруповані посилання у табах:

Напишіть відгук