Зберегти


|      

Цяцька з прибамбасами:третій смартфон від Vertu і Bentley

Цяцька з прибамбасами:третій смартфон від Vertu і Bentley

Компанія Vertu з автомобільним гігантом Bentley випустили ексклюзивний смартфон Vertu Signature Touch for Bentley. Він,за словами виробників,є "лідером у своєму класі".

Проект є третім спільним для двох люксових брендів. Дизайн смартфона доповнено фірмовою насічкою на бічних кнопках -- її ж можна побачити на елементах управління суперкарів Bentley.

В обробці використано два види шкіри -- чорну Beluga і червону Hotspur. Зокрема,така ж шкіра є у спортивних моделях авто.

Виробники повідомляють,що пропонують різні кольори і обробки,зазначає Vertu.

Що стосується корпусу,то він виготовлений з надміцного титану класу 5. Екран у смартфона діагоналлю 5,2 дюйма -- тобто найбільший в лінійці Vertu. Виробники відзначають,що він захищений спеціальним полікристалом сапфіра.

Щодо характеристик відомо,що смартфон оснащений восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon 810 і 4 ГБ пам'яті. Дисплей має роздільну здатність 1080р з використанням технології LCD на фосфорних світлодіодах.

Вбудованої пам'яті в смартфоні - 64 ГБ,однак також підтримуються карти до 2ТБ. Роздільна здатність камери,яка забезпечена подвійним спалахом,становить 21 Мп. Вартість гаджета стартує від $ 9 тисяч.

Напишіть відгук