Зберегти


|      

У Bentley вирішили робити машини економічнішими

Bentley Continental

Bentley Continental

У компанії Bentley збираються зробити машини економічнішими,зберігши при цьому легендарний двигун об'ємом 6,75 літра,якому у 2009 році виповниться 50 років. Як повідомляє сайт Autocar,однією з перших машин,створених в рамках нової "філософії",буде флагманський седан,покликаний замінити модель Arnage.

Відомо,що для проекту "Arnage" буде використана платформа Audi з просторовою рамою і кузовними панелями з алюмінію,як на Audi A8. Також машина отримає систему повного приводу Audi нового покоління. Як пояснив головний інженер Audi Майкл Дік (Michael Dick),нові Bentley будуть використовувати шасі Audi,"полегшене на 150 кілограмів".

Глава Bentley Франц-Йозеф Паефген (Franz-Josef Paefgen) зізнався виданню Autocar,що проект Arnage для нього – найбільш значуща подія з часів становлення Bentley як автомобільної компанії в 30-х роках минулого століття. "Це буде повністю незалежний автомобіль",- пояснює Паефген. "Він не буде схожий ні на Continental,ні на яку-небудь іншу продукцію Volkswagen Group,хоча і запозичить частину вузлів у існуючих моделей".

Паефген також поставив перед собою мету зберегти легендарний двигун V8 об`ємом 6,75 літра,для чого мотор доведеться адаптувати під жорсткі екологічні норми" Євро-5". "Ми можемо модернізувати наш двигун під стандарт" Євро-5",який почне діяти в Європі в 2009 році",- сказав він. "Більше того,зараз ми працюємо над тим,щоб привести цей мотор до екологічних нормх" Євро-6 ",які,ймовірно,вступлять в силу в 2013-2015 роках;всі наші інженери хочуть зберегти цей мотор". Прем'єра оновленого двигуна відбудеться на автосалоні в Женеві в 2008 році. Можливо на його основі буде створена гібридна силова установка.

Паефген також відзначив,що зараз компанія повинна орієнтуватися не тільки на екологічність,але і на зниження витрат палива. "Перед нами стоїть одвічна проблема,яку будемо вирішувати десятки і сотні років. І якщо в найближчі роки ми зменшимо витрати пального на 20 відсотків,то наші плани можна вважати виконаними". За його словами,у компанії навіть обговорювалася ідея побудови легких і менш габаритних автомобілів з двигунами невеликого обсягу,але Паефген відкинув її. "Ми не повинні змінювати самим собі,зменшувати об’єм двигуна або розмір кузова,останній можна зробити легшим,але не менше – ми повинні будувати" правильні "Bentley",- заявив він.

Напишіть відгук