Зберегти


|      

Важезний Maybach у Відні здолав евакуатора

Спроба правосуддя стала курйозом у столиці Австрії:вантажівка евакуаторної служби спробував відвезти на штрафмайданчик неправильно припаркований Maybach 62S. Але ось підняти майже трьохтонний лімузин не вдалося.

Це веселе відео зняли днями роззяви в центрі Відня. Лімузин припаркувався якраз під знаком «Зупинка заборонена»,тож незабаром до нього під'їхав евакуатор. Пішоходи відразу ж зібралися поруч,щоб подивитися за торжеством справедливості,але натомість побачили ще цікавіше видовище.

Евакуаторники не передбачили того,що номінальна маса розкішного німецького подовженого седана становить 2805 кг (і це без додаткового бронювання,яке машини такого класу мають зазвичай). Відтак,гідравлічний підйомник евакуатора просто не зміг затягнути машину на платформу:від асфальту відривалася то передня,то задня вісь. Сигналізація «Майбаха» при цьому безперестанку "кричала" і... цілком підняти машину так і не вдалось.

До речі,навіть якщо б евакуатор був потужнішим,не факт,що 616-сантиметровий Maybach 62S взагалі вдалося б помістити на вантажівці,бо у міських евакуаторів платформа не перевищує 5,5-6 м.

Помучившись хвилин за п'ять,правоохоронці підсунули під склоочисник штрафну квитанцію і поїхали,а автомобіль залишився заважати руху ще більше,адже після всіх маніпуляцій він став навскіс до бордюру,пояснює За рулем.

Напишіть відгук