Зберегти


|      

Всі машини VW отримають гібридні версії

Автомобіль компаніх Toyota

Автомобіль компанії Toyota

Компанія Volkswagen планує пропонувати для всіх своїх нових автомобілів модифікації з гібридними силовими установками. Про це в інтерв'ю німецькому виданню Automobilewoche повідомив Ульріх Хакенберг (Ulrich Hackenberg),що очолює в корпорації VW департамент нових розробок.

За його словами,однією з нових моделей,яка отримає гібридну версію стане серійна модифікація заднемоторной концептуального автомобіля up!,Недавно представленого на моторшоу у Франкфурті. Хакенберг відзначив,що появи такої машини у продажу заплановано на 2011 рік.

Раніше повідомлялося,що першими автомобілями,які отримають гібридні модифікації стануть моделі Jetta і Golf нового покоління. Такі машини будуть оснащуватися гібридними силовими установками,що поєднують в собі бензиновий мотор і електродвигун. Очікується,що виробництво цих версій почнеться в 2009 році.

Крім цього,концерн Volkswagen має намір оснащувати всі свої моделі,включаючи новий кросовер Tiguan і кабріолет Eos,сверхекономічнимі і екологічно чистими дизельними двигунами серії BlueMotion. Ульріх Хакенберг також додав,що протягом найближчих декількох років всі автомобілі німецької компанії отримають нові системи,які допомагають поліпшити паливну економічність.

Напишіть відгук