Зберегти


|      

Alfa 169 показалася у всій красі

Alfa Romeo 169

Alfa Romeo 169

У Мережі з'явилися зображення майбутньої Alfa Romeo 169,яка повинна стати італійським конкурентом 5-ої серії BMW. Нова 169-а буде довгоочікуваною заміною невдалої 166-ої і повинна наздогнати німців за рахунок свого чудового дизайну.

Нова 169 задає новий напрям в стилі фірми. Якщо грати радіатора ще нагадують про належність до сім'ї Alfa,то багажник виконаний уже в свіжому стилі,а загальний дизайн екстер'єру навіяний новими Чотиридверними купе,такими як Mercedes CLS і Audi A5 Sportback. У динамічному дизайні Alfa можна навіть розглянути натяки на елегантність Maserati Quattroporte.

Найдорожчі версії,які повинні стати прямими конкурентами баварців,мають щось спільне з набагато більшим Jaguar XJ. Однак,щоб конкурувати з авторитетними гравцями,в компанії прийняли рішення зробити 169-у задньопривідною і надати тим самим водінню велику динамічність. Для цього Alfa можуть побудувати на базі наступного Chrysler 300C,який сам по собі є скороченою версією основи від Quattroporte і чудово ілюструє,як зміцнення зв'язків Chrysler-Fiat рятує обидві компанії від витрат,за рахунок використання ресурсів підприємств на цілому ряді брендів.

До цих пір не ясний набір двигунів,швидше за все він буде включати нові бензинові та дизельні V6. З чуток,серед них буде навіть 450-сильний V8,об'ємом 4.7 літрів від суперкара 8C Competizione для топ-версії GTA,сконструйованої,щоб утерти ніс BMW M5 і Mercedes E63 AMG.

Спочатку,після показу концепт-кара Visconti на Женевському автосалоні в 2004 р.,дебют 169-ої планувався на 2009 рік. Однак через кризу випуск кілька разів відкладали. На даний момент реальною датою надходження моделі в продаж називають 2011 році.

Дизайн нової Alfa 169 вражає уяву

Дизайн нової Alfa 169 вражає уяву

Напишіть відгук