Зберегти


|      

Фіналістами рейтингу безпеки IIHS стали 34 моделі

Honda - фіналіст рейтингу безпеки IIHS

Honda - одина з фіналістів премії Top Safety Pick 2008

Американський Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) опублікував список автомобілів,які стали лауреатами премії Top Safety Pick 2008 модельного року. Ця нагорода вручається максимально безпечним моделям,які набрали найбільше балів у креш-тестах і оснащеним електронним контролем стійкості ESC. У цьому році призерами стали 34 моделі – на 11 більше,ніж у минулому році. Серед "новачків" – Audi A3,Honda Accord,Element і Odyssey,Toyota Highlander і Tundra,BMW X3 і X5,а також Subaru Impreza з ESC як опція.

За кількістю моделей у списку перше місце розділили Ford і Honda – по 8 автомобілів. Слідом за ними з 7 призерами розташувалися Honda і Acura. Вперше до рейтингу потрапив пікап Toyota Tundra:раніше цей тип автомобіля не брав участь в конкурсі,оскільки IIHS не проводив для них бічних креш-тестів.

Також інститут опублікував список "півфіналістів" – автомобілів,які могли б отримати нагороду,якщо б не провалили тест на безпеку ременів і підголівників. До нього увійшли Acura RL і TL,Nissan Pathfinder,Xterra і Quest,а також сім моделей Toyota.

Напишіть відгук