Зберегти


|      

Камери фотографують кожну машину у Великобританії по 100 разів на рік

Вуличні камери прихованого спостереження

Вуличні камери прихованого спостереження

У Великобританії вуличні камери прихованого спостереження (CCTV-камери),загальна кількість яких по всій країні налічує більше чотирьох мільйонів штук,за минулий рік зафіксували кожен із 34 мільйонів зареєстрованих в країні автомобілів в середньому сто разів. Всього за рік британськими камерами було зроблено близько трьох мільярдів фотографій номерних знаків. Про це повідомляє The Daily Telegraph.

Вулична система прихованого відеоспостереження дозволяє поліцейським одразу ж знаходити необхідні автомобілі – від тих,які не мають страховки,до машин,оголошених у розшук або пов'язаних з будь-яким злочином. Кожен знімок зберігається в базі даних поліції протягом двох років з моменту створення. Відзначимо,що спочатку CCTV-камери були створені для простого спостереження за вулицями,однак згодом їх "навчили" розпізнавати на номерних знаках букви і цифри. В даний час ця система стежить за пересуванням машин і людей,а також за аеропортами,автомобільними магістралями,торговими центрами та іншими об'єктами.

Найближчим часом британська система камер відеоспостереження зможе "фотографувати" близько 50 мільйонів автомобільних номерів щодня.

1 коментарКамери фотографують кожну машину у Великобританії по 100 разів на рік

  • Marko

    Так,вони такі. В одному Лондоні 40 тисяч камер і за ними постійно сидять дві тисячі наглядачів + роботи теж багато роботи виконують обробляючі всі дані і маякують,якщо щось підозріле. Це стимулює порядок у місті і в країні теж.

Напишіть відгук