Зберегти


|      

Концерн GM попросив відвідувачів свого сайту допомогти в розробці нових машин

Нова модель авто від General Motors

Нова модель дводверного хетчбека Chevrolet

У середу концерн General Motors запустив спеціальний міні-сайт,на якому представлені два нові концептуальні "екологічно чисті" розробки – дводверний хетчбек Chevrolet і компактний пікап GMC. На основі цих машин в компанії мають намір отримати відгуки відвідувачів порталу про дизайн перспективних моделей,так і думки про те,як автовласники уявляють собі майбутні машини компанії і що вони хочуть в них бачити.

За словами представників GM,на цьому сайті відвідувачі зможуть надати компанії допомогу в розробці нових моделей,а всі їхні побажання будуть обов'язково братися до уваги при проектуванні автомобілів. За допомогою інформації,отриманої від користувачів,в концерні мають намір побудувати економічні машини з найнижчою вартістю володіння у класі,які будуть виконані з екологічних матеріалів і з мінімальною кількістю використовуваних деталей.

Концептуальний пікап,за задумом дизайнерів,має стати доступним автомобілем з двигуном,що витрачає не більше шести літрів палива на сто кілометрів шляху,і спеціальним відсіком,здатним повертатися на 180 градусів. За рахунок нього машину можна буде перетворити на пікап з 1,8-метровим вантажним майданчиком і з одним рядом крісел або в чотиримісний автомобіль,але з менш довгим багажним відсіком.

На даний момент на порталі представлені концепт-кари є лише макетами,виконаними в масштабі 1:3. Надалі,як очікується,на сайті з'являться проекти інших концептуальних автомобілів,які відвідувачі також зможуть обговорити з дизайнерами і керівництвом GM.

Ескіз нового GMC

Ескіз нового GMC

Ескіз нового GMC

Ескіз нового GMC

Ескіз нового хетчбека Chevrolet

Ескіз нового хетчбека Chevrolet

Нова модель дводверного хетчбека Chevrolet

Нова модель дводверного хетчбека Chevrolet

Напишіть відгук