Зберегти


|      

Леб не відчуває себе готовим до “Формули-1”

Себастьян Леб - 5-ти кратний чемпіон WRC

Себастьян Леб - 5-ти кратний чемпіон WRC

П'ятикратний чемпіон світу з ралі Себастьян Леб не впевнений,що у нього вистачить часу і майстерності гідно підготуватися до дебюту в "Формулі-1",запланованого на листопад цього року. Про це легендарний француз заявив за підсумками першої серії тестів на машинах GP2,що пройшла в іспанському Хересі. "Поки я не можу нічого сказати з упевненістю,- зізнався він. - Звичайно,мені ще не доводилося пілотувати машини такого типу,і недосвідченість ставить мене в невигідне становище. Не впевнений,що зможу показати хороший результат,якщо мені буде надана можливість виступити на Гран-прі ".

Відповідаючи на запитання журналіста про те,що вразило його в боліді з відкритими колесами найбільше,Леб сказав:"Ці машини буквально приклеюються до землі! Для їх пілотування потрібні приголомшливі навички роботи з притискної силою і проходження швидкісних поворотів".

Нагадаємо,що 35-річний француз,впевнено йде до шостого чемпіонського титулу в WRC,тісно пов'язаний з компанією Red Bull. В спільноті "Формули-1" циркулюють чутки,що Себастьян може виступити за "юніорську" команду Toro Rosso на Гран-прі Абу-Дабі,що завершує сезон.

Напишіть відгук