Зберегти


|      

Mercedes-Benz поділиться з Renault платформою “Смарта”і двигунами

Новинки від Renault

Нове покоління Smart Fortwo

Компанія Mercedes-Benz готова поділитися модульною задньопривідною платформою від міської мікролітражки Smart,розробка якої вже ведеться,з компанією Renault. Про це пише британський журнал Autocar.

За даними видання,Mercedes-Benz планує використовувати нове шасі для наступного покоління Smart Fortwo,дебют якого відбудеться ближче до 2013 року,а також для чотиримісного хетчбека ForFour,який буде готовий на рік пізніше. Renault,у свою чергу,адаптує цю платформу для власної лінії міських електрокарів Twizy і Zoe,для яких задньопривідне компонування підходить якнайкраще.

Крім того,Mercedes-Benz поділиться з Renault трьохциліндровими бензиновими і дизельними моторами від Smart і технологією "Стоп-Старт" для них. А нову лінійку 1,8-літрових турбодвигунів (дизельних і бензинових) партнери збираються розробити спільними зусиллями. Німці будуть ставити такі мотори на моделі A-і B-Class,а французи – на наступний Twingo,Clio,Megane і Scenic.

Варто зазначити,що в середині року той же Autocar повідомляв трохи інші відомості:за даними британського журналу,новий Smart ForFour планувалося побудувати на передньопривідній платформі від Renault Twingo. Крім того,французи планували поділитися з Mercedes-Benz своїми технологіями розробки електрокарів – для створення гібридної та електричної версії ForFour.

Напишіть відгук