Зберегти


|      

Volkswagen виставить на “Дакар-2010”п’ять ралійних Touareg

Volkswagen Touareg на Дакар-2009

Volkswagen Touareg на Дакар-2009

Компанія Volkswagen виставить на ралі "Дакар-2010" п'ять гоночних позашляховиків Touareg,в надії зберегти престижний трофей,завойований минулого року,повідомляє Autocar.

Німецька команда виграла це ралі в минулому році на прототипах Touareg,оснащених 2,5-літровим турбодизелем потужністю 276 кінських сил. У результаті на 10 з 13 етапів гонщики Volkswagen займали перші два місця на фініші.

Єдиним гонщиком,який зміг нав'язати боротьбу Volkswagen на торішньому "Дакарі",виявився Насер Аль-Атія,що виступав на прототипі BMW. Але після того,як він був дискваліфікований,пілоти Volkswagen конкурували тільки один з одним. І навіть не дивлячись на сходження лідера змагань Карлоса Сайнца всього за дві спецділянки до фінішу,переможцем рейду став екіпаж Volkswagen Жініел де Вільєр і Дірк фон Зіцевіц,а друге місце дісталося Марку Мілеру і Ральфу Пітчфорду,які також виступали на Touareg.

Заводська команда Mitsubishi,яка традиційно домінувала на "Дакар",минулого року виступала на нових прототипах Lancer,і не змогла проявити себе,зайнявши лише сьоме місце в загальному заліку,і втративши по ходу рейду три з чотирьох екіпажів. В "Дакарі-2010" команда Mitsubishi участі не візьме.

Директор Volkswagen motorsport Кріс Нісен заявив,що компанія використовує "Дакар" як вітрину для своїх дизельних технологій,і на його думку,Touareg – найшвидший і найнадійніший дизельний ралійний автомобіль у світі.

На стартовій решітці до німецької фірми приєднаються два китайських виробника,які прагнуть підвищити свій статус на світовій арені за допомогою автоспорту. Компанія Chery виставить свій флагман Rely X5 SUV,у той час як Great Wall готує ралійну версію популярного Hover SUV.

Про автомобіль Great Wall мало що відомо,а ось Rely X5 здатний долати водні перешкоди глибиною більше 600 мм,і підйоми з градієнтом 60 відсотків. Ключовим фактором,втім,стане надійність.

Ралі-рейд "Дакар" стартує в Буенос-Айресі,Аргентина,1 січня.

Напишіть відгук